sobota, 7 grudnia 2013

Day 7.

       Kto powiedział, że kręcenie filmiku do aplikacji na AuPair jest łatwe? Jak nie wiatr, to śnieg, to mama wchodzi do pokoju, to kot skacze  po mnie albo jeszcze co innego aż się zastanawiam, czy nie starać się tak jak to zamierzyłam i wstawić po prostu zdjęcia tego, co chciałam pokazać w filmiku. Ehh.. Muszę to jeszcze przemyśleć!

     Aaaa! Mama bardzo ważne pytanie odnośnie wypełnienia przez mojego lekarza mojej medycznej deklaracji. Czy po prostu drukujecie tą deklarację i dajecie dla Waszego lekarza, czy jak to jest? Bo ja wstępnie dzwoniłam do sekretarki mojej lekarki i ona stwierdziła, że pani doktor w języku angielskim tego nie wypełni. opowiedzcie mi jak to było u Was :)      Dziś dzień 7 TAG'u i pytanie: Najbardziej zapamiętane Święta.

       Zastanawiałam się nad tym pytaniem trochę i powiem szczerze, że po chwili namysłu już wiem! W moim domu wigilię (bo to ona najbardziej zapadła mi w pamięć) zawsze spędzaliśmy w szóstkę tzn. ja, moi rodzice, dwaj bracia i babcia, ale jakoś 3 lata temu tata wpadł na genialny pomysł żeby zaprosić na ten magiczny wieczór siostrę mojej mamy wraz z jej dwoma synami i córką, swojego brata, narzeczoną mojego brata razem z jej ojcem i tak z 6 osób zrobiło się 13! To były najcudowniejsze Święta jakie pamiętam, niestety teraz z roku na rok znów jest nas coraz mniej, bo każdy ma swoją rodzinę, ale wierzę ciągle, że jeszcze kiedyś potkamy się w takim gronie!    Zabieram się za robienie ciepłego kakałka, wskakuję pod koc i włączam jakiś dobry film! Wam też życzę udanego wieczoru! Buziaki!


Hankowah.

2 komentarze:

  1. This id us no kinomaniaku oglądaj <3 !
    Ja bym chciała Harry'ego, kuj z tym, że wszyscy myślą ze jest gejem xd.
    Co do aplikacji medycznej... Ja drukowalam obie wersje językowe i lekarz je tylko podpisał. Wypełniał je mój tata, żeby było inne pismo, niż moje :p

    OdpowiedzUsuń
  2. hejka widze ze tez chcesz wyjechac do usa jako au pair ;) ja tez ;) zycze powodzenia i zapisuje bloga do czytanych pozdrawiam jagoda ;)

    OdpowiedzUsuń